انجام تدوین و نگارش طرح های توجیهی

انجام تدوین و نگارش طرح های توجیهی

انجام تدوین و نگارش طرح های توجیهی

یکی از اولین و مقدماتی ترین مراحل در یک پروژه ساختمانی ، صنعتی یا سایر پروژه های مهندسی ، انجام مطالعات فاز صفر پروژه می باشد . در طی انجام این مرحله ، مطالعات اولیه و ابتدایی به انجام می رسند و پروژه از جوانب و زوایای گوناگون مورد بررسی قرار می گیرد .

نتیجه این مطالعات به صورت گزارشی ارائه می گردد که به آن طرح توجیهی می گویند . شرکت بین المللی مهندسی و ساختمانی اطلس ، با استفاده از دانش و تخصص بالای خود می تواند برای پروژه های مختلف طرح های توجیهی با کیفیتی تهیه نماید . فرقی نمی کند که یک پروژه کوچک یا بسیار عظیم و بین المللی باشد .

شرکت اطلس با سرپرستی مهندس بابک اسحاقیان ، تمامی مشخصات و ویژگی های پروژه را جمع بندی می نماید و طرح توجیهی را به بهترین نحو نگارش می کند . ما برای نوشتن و نگارش گزارش های طرح های توجیهی ، از جدید ترین و به روز ترین منابع علمی جهان استفاده می کنیم .

به لطف بین المللی بودن شرکت اطلس ، ما به بسیاری از پایگاه های داده ای و اطلاعاتی و دیتا سنتر های خصوصی ، دسترسی اختصاصی و نامحدود داریم . این بدان معنا است که این شرکت می تواند در تهیه این گزارشات ، از اطلاعات و توجیه های اقتصادی و فنی بسیار خاص و کاملا به روز و متفاوتی استفاده نماید .

این امر باعث می شود تا در هنگام ارائه این مطالب به صورت متنی یا پاورپوینت در جلسات کاری ، نظر کارفرمایان به خوبی جلب شود و پروژه پیشنهادی به مرحله عملیاتی و ساخت برسد .

شما می توانید برای تهیه طرح های توجیهی یا تکمیل و به روز رسانی طرح های قبلی خود ، از طریق شماره های تلفن همراه 09124337429 و 09199127896 با مهندس بابک اسحاقیان تماس بگیرید و انجام این کار را به شرکت بین المللی اطلس واگذار نمایید .

bigtheme