درباره ما

شرکت مهندسین مشاور اطلس ، در زمینه ترسیم نقشه های ساختمانی و صنعتی فعالیت می کند . دفتر مرکزی شرکت در شهر تهران قرار داد . این شرکت ، با سال ها سابقه در انجام پروژه ها ، آماده ارائه خدمات مهندسی می باشد .

انجام پروژه ها توسط این شرکت ، فقط محدود به تهران و کشور ایران نمی شود . بلکه در تمامی کشور های جهان امکان پذیر است . مدیریت شرکت بین المللی مهندسین مشاور سازه پردازان اطلس بر عهده مهندس بابک می باشد .

ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی عمران می باشند و بنیان گذار این شرکت بین المللی فنی و مهندسی می باشند . تمرکز فعالیت ایشان در سال های اخیر ، علاوه بر مدیریت و سازماندهی امور ، عمدتا بر توسعه فعالیت ها و خدمات و افزایش کیفیت خدمات در سطح بین المللی بوده است .

ساختار شرکت بین المللی مهندسین مشاور سازه پردازان اطلس به چهار رده تقسیم بندی شده است که شامل موارد زیر می باشد :

1 – تبلیغات ، تحقیقات و توسعه

2 – انجام پروژه های نقشه کشی ساختمانی و صنعتی

3 – تدارکات

4 – امور اداری و مالی

هر یک از این زیر شاخه ها ، خود به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شوند و در مجموع ، مجموعه ای را تشکیل می دهند که می تواند با بازدهی بسیار بالا ، خدمات مهندسی نقشه کشی را با کیفیتی بی نظیر به مشتریان و کارفرمایان ارائه دهد .

شایان ذکر است که کیفیت بسیار بالا و قیمت های بسیار مناسب شرکت بین المللی مهندسین مشاور سازه پردازان اطلس ، گوی سبقت را از سایر رقیبان ربوده است . قیمت های ارائه شده توسط این شرکت ، بسیار مناسب می باشند و مدرن ترین ابزارهای نقشه کشی ساختمانی و صنعتی ، در اختیار این شرکت می باشد .

امید است که با تلاش و پشتکار ، بتوانیم خدماتی حرفه ای را به هموطنان عزیز و گرامی ارائه دهیم و یا گسترش حیطه فعالیت های خود ، نام شکوهمند ایران و ایرانی را بیش از پیش در سراسر جهان مطرح سازیم .