سوالات متداول

– آیا شما برای شهرستان ها هم نقشه برداری انجام می دهید ؟

بله . ما برای تمامی شهرستان ها نیز نقشه برداری را انجام می دهیم و از این نظر هیچ مشکل و محدودیتی وجود ندارد .

– آیا نقشه برداری هر شهر باید توسط مهندسان همان شهر انجام شود ؟

خیر . این تصور کاملا غلط و اشتباه است . هر مهندسی در هر کجای جهان می تواند برای هر نقطه دیگری از جهان نقشه برداری کند . به شرط اینکه تخصص و دانش این کار را داشته باشد . ما برای تمامی نقاط جهان نقشه برداری می کنیم .

– نقشه هایی که شما برداشت می کنید چه مزیتی برای کارفرمایان و مشتریان شهرستانی دارند ؟

نقشه هایی که ما برداشت می کنیم ، بسیار دقیق و اصولی هستند . این نقشه ها بسیار مطابق آخرین استاندارد های نقشه برداری جهانی برداشت و ترسیم می شوند .

– آیا مشتریان از شهر های مختلف باید به صورت حضوری به شرکت شما در تهران مراجعه کنند ؟

خیر . انجام تمامی کارهای نقشه برداری به این صورت است که ما در خدمت شما و در محل مورد نظر شما حاضر می شویم . همچنین پس از ترسیم شدن نقشه ها ، ما می توانیم نقشه ها را از طریق ایمیل ، تلگرام ، پست یا سایر روش ها خدمت کارفرمایان محترم ارسال کنیم . با این روش ، حتی در زمان و هزینه ها نیز صرفه جویی خواهد شد .

– آیا امکان دارد که شما زحمت بکشید و نسبت به برداشت نقشه پارکینگ ها و محل اتاق ها اقدام بفرمایید . سپس در صورت تأیید ما ، ادامه کار را انجام بدهید ؟

خیر . متاسفانه این کار مقدور نیست . در مهندسی عمران و معماری ، اصلاً هیچ چیزی به نام کار نیمه تمام و نقشه برداری نیمه تمام وجود ندارد . ما باید کار را به صورت کامل برای شما انجام بدهیم . ما متاسفانه به صورت رایگان نمی توانیم هیچ کاری انجام بدهیم . قیمت های ما بسیار مناسب است . می توانید قیمت های ما را بررسی بفرمایید و با سایر شرکت ها مقایسه کنید . ما فقط در صورت تمایل به پرداخت هزینه کار ، در خدمت شما هستیم .

bigtheme