سوالات متداول

– آیا شما برای شهرستان ها هم نقشه کشی ساختمانی و صنعتی انجام می دهید ؟

بله . ما برای تمامی شهرستان ها نیز نقشه کشی را انجام می دهیم و از این نظر هیچ مشکل و محدودیتی وجود ندارد .

– آیا نقشه کشی هر شهر باید توسط مهندسان همان شهر انجام شود ؟

خیر . این تصور کاملا غلط و اشتباه است . هر مهندسی در هر کجای جهان می تواند برای هر نقطه دیگری از جهان نقشه کشی کند . به شرط اینکه تخصص و دانش این کار را داشته باشد . ما برای تمامی نقاط جهان کار ترسیم نقشه های ساختمانی و صنعتی را انجام می دهیم .

– نقشه هایی که شما ترسیم می کنید ، چه مزیتی برای کارفرمایان و مشتریان شهرستانی دارند ؟

نقشه هایی که ما ترسیم می کنیم ، بسیار دقیق و اصولی هستند . این نقشه ها بسیار مطابق آخرین استاندارد های جهانی نقشه کشی ترسیم می شوند .

– آیا مشتریان از شهر های مختلف باید به صورت حضوری به شرکت شما در تهران مراجعه کنند ؟

خیر . انجام سفارش تمامی کارهای نقشه کشی ، به صورت کاملاً غیر حضوری نیز امکان پذیر است . پس از ترسیم شدن نقشه ها ، ما می توانیم نقشه ها را از طریق ایمیل یا پیام رسان ها یا سایر روش ها خدمت کارفرمایان محترم ارسال کنیم . با این روش ها ، حتی در زمان و هزینه های مشتریان نیز صرفه جویی خواهد شد .

– آیا امکان دارد که شما زحمت بکشید و نسبت به ترسیم رایگان نقشه پارکینگ ها و محل اتاق ها اقدام بفرمایید . سپس در صورت تأیید ما ، ادامه کار را انجام بدهید ؟

خیر . متاسفانه این کار مقدور نیست . ما متاسفانه به صورت رایگان نمی توانیم هیچ کاری انجام بدهیم . قیمت های ما بسیار مناسب است . می توانید قیمت های ما را بررسی بفرمایید و با سایر شرکت ها مقایسه کنید . ما فقط در صورت تمایل به پرداخت هزینه کار ، در خدمت شما هستیم . در مهندسی عمران و معماری ، اصلاً هیچ چیزی به نام کار نیمه تمام و نقشه کشی نیمه تمام وجود ندارد . ما باید کار را به صورت کامل برای شما انجام بدهیم .